رسیدگی به دعاوی خانواده

دفتر وکالت علی ملکی با  سال ها سابقه و تجربه با مهارت،توانایی و تخصص در رسیدگی به دعاوی خانواده شما را یاری می نماید.

حقوق خانواده یا قانون خانواده به آن بخش از حقوق یا قوانین گفته می‌شود که به خانواده می‌پردازد و به مجموعه قواعد و مقرراتی مربوط است که حاکم بر روابط افراد خانواده و افراد متشکل آن (از قبیل شوهر، زن، فرزند، پدر و مادر) و امور مالی مرتبط با آن (مانند مهریه زوجه و نفقه همسر و اقارب) است.

طلاق
با تلاش و پشتکار و تجربه ی فراوان دفتر وکالت علی ملکی سعی بر این می شود تا با احیای حقوق مالی و با کمترین آسیب و خسارات ممکن پرونده طلاق شما خانمهه یابد.

طلاق توافقی
امروزه راهی برای رفع بی دردسر کشمکش ها بوجود آمده است,در این راستا دفتر وکالت علی ملکی , طلاق توافقی را در کوتاه ترین زمان ممکن توسط وکیل تهران برایی شما و رهایی از مشکلات موجود,همچنین دوندگی های بی امان در دادگاه های خانواده , آن را به عنوان ساده ترین و بهترین راه حل موجود به شما پیشنهاد می کند.

مهریه
وکلای مجرب این مجموعه در صورتی که وکیل حقوقی زوجه باشند سعی بر این می شود تا تمام حق و حقوق مالی وی را احیا نمایند و در وصورتی که وکیل زوج باشندد تمام راهکار قانونی را در پیش خواهند گرفت تا بیشترین تخفیف برای پرداخت مهریه به زوجه  به وی تعلق بگیرد تا زوج کمترین آسیب مالی را ببیند.

نفقه
نفقه نیز یکی دیگر از حقوق مالی زن می باشد که در دعاوی خانواده بر سر آن اختلافات زیادی مطرح است در میان این اختلافات وکلای متخصص در امور خانواده دفتر وکالت علی ملکی با شناخت دعاوی مربوط به الزام زوج به پرداخت نفقه زوجه و یا اثبات عدم تمکین زوجه و معاف شدن زوج از پرداخت نفقه به شما یاری می رساند.

حضانت فرزندان
گاهی مشکلات و ناسازگاری‌ها به جایی می‌رسد که ادامه زندگی مشترک ممکن نیست. در این صورت تکلیف کودک چه می‌شود؟ نگهداری و تربیت او به چه کسی واگذارر می‌شود؟ در این شرایط است که دفتر وکالت علی ملکی با سعه صدر به تمامی سوالات شما پاسخ می دهد و شما را از حق و حقوق قانونی تان مطلع می سازد و درر این راه تلاش میکند تا کودک کمترین آسیب جسمی و روحی را  از واقعه ی طلاق ببیند.

فسخ نکاح
آیا می دانید مواردی وجود دارد که در صورت وجود آنها می توانید نکاح خود را فسخ کنید؟
برای اطلاع از این شرایط با دفتر وکالت علی ملکی مشورت کنید.

فرزند خواندگی
فرزندخواندگی عبارت است از اعطای سرپرستی کودکان بدون سرپرست شناخته شده تحت سرپرستی سازمان بهزیستیی به خانوادههای متقاضی که واجدالشرایط قانون جاری حمایت ازکودکان بی سرپرست باشند.

 وکیل پایه یک دادگستری علی ملکی با بیش از صد ها پرونده ی موفق یاری گر شما در تمامی پرونده های

طلاق

طلاق توافقی
مهریه
نفقه
اجرت المثل
نحله
فسخ نکاح
حضانت فرزندان
فرزند خواندگی

توقیف اموال (تأمین خواسته)
و …
می باشد .